Ubezpieczenie dzieci

Drogi Rodzicu,zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w roku szkolnym 2017-2018!

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków przedszkolaków!

Kupując polisę zapewnisz swojemu dziecku: zwrot kosztów leczenia, ochronę podczas uprawniania sportu oraz szerokie świadczenia z zakresu Assistance.

Okres wakacyjny był dla nas czasem intensywnej pracy i poszukiwań najkorzystniejszych rozwiązań, które zagwarantują poczucie bezpieczeństwa Rodzicom i ich dzieciom. Dlatego do najważniejszych korzyści rekomendowanego programu należą:

1. Zakres: Lista potencjalnych nieszczęśliwych zdarzeń i sytuacji zawarta w ubezpieczeniu została znacząco rozszerzona – z 70 do ponad 450.
  2. Cena: Atrakcyjne stawki i dodatkowy rabat w wysokości 10% – sprawdź cenę oraz 5 wariantów ubezpieczenia dziecka umożliwia dopasowanie ochrony do posiadanych finansów
  3. Szpital: Świadczenie można uzyskać już po pierwszym dniu pobytu Ubezpieczonego dziecka w szpitalu, a nie powyżej trzech dni pobytu w szpitalu, jak w przypadku innych ofert.
  4. Sport: Już w podstawowej (najniższej) składce otrzymują Państwo opcję ochrony dziecka uprawiającego sport nawet poza placówką oświatową.
  5. Przystąpienie on-line: Wygodna aplikacja ułatwia zawarcie ubezpieczenia -> KLIK  (https://bezpieczny.pl/przedszkole/02155)

Jest to aktualnie najlepsze, najbardziej nowoczesne i najbardziej bezpieczne (dla dzieci, rodziców i placówek oświatowych) rozwiązanie na rynku.Wejdź na stronę: KUP ONLINE, sprawdź szczegóły oferty i wykorzystaj kod rabatowy: 02155 gwarantujący dodatkowe 10% zniżki!