Informujemy, że dzieci z naszego przedszkola zajęły IX miejsce na 68 zgłoszonych przedszkoli w akcji „Rowerowy Maj „. Najaktywniejsze dzieci otrzymały indywidualne nagrody tj. gra memory lub dzwonek do roweru. Natomiast najstarsza grupa wstęp na godzinną zabawę do Playground Arena….

W piątek 15.06.2018 grupa II i III wyjeżdża na wycieczkę z okazji zakończenia roku przedszkolnego. Dzieci wraz z paniami obejrzą pokazy fok szarych i lwów morskich oraz pokaz multimedialny. W planach jest również pobyt na morskim placu zabaw oraz smaczny…

W imieniu fundacji Pasjonaci Życia serdecznie zapraszamy na festiwal sportu dla dzieci Wannado, który odbędzie się 10.06 na obiektach AWFiS w Gdańsku. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami by mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wstęp jest bezpłatny….

15.05.2018 w naszym przedszkolu odbył się III Miedzyprzedszkolny Przegląd Taneczny. Wystąpiło siedem drużyn z różnych gdańskich przedszkoli. Występy były piękne a emocje ogromne. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy. Zapraszamy za rok.

ROWEROWY MAJ

Nasza placówka po raz kolejny bierze udział w akcji „Rowerowy maj”. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i przyjeżdżania do przedszkola na rowerze, hulajnodze lub rolkach. Akcja rozpoczyna się 07.05.2018. Zachęcamy, czekają super nagrody.

„JEMY ZDROWO”

Drodzy Rodzice Informujemy, iż nasze przedszkole bierze udział w akcji „JEMY ZDROWO”, dzięki której mogą Państwo sprawdzić jadłospis na dany dzień poprzez  zainstalowanie aplikacji w telefonie. Szczegóły w zakładce O NAS – DOKUMENTY DO POBRANIA.

20.03.2018 po raz pierwszy dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w przeglądzie piosenek „Dzieci śpiewają o Gdansku” zorganizowanym przez Gdańską Akademię Przedszkolaków oraz Wspólnotę Gdańską. Na scenie Europejskiego Centrum Solidarności nasza grupa zaprezentowała się świetnie i dostała gromkie brawa. Relacja…

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne wzięcie udziału w akcji pt. ” Pomagamy zwierzętom”. Wszystkie karmy oraz koce Pani Beatka zawiozła do schroniska. Bardzo dziękujemy, że wzięli Państwo udział w akcji pomagającej zwierzętom!